Aktuality

Olympiáda v Chocni

Zpráva ze Speciální olympiády v přizpůsobených sportech Choceň 2016

 

Jak se již stalo naší tradicí, neboť ještě než jsme byli Šuplata, jezdili jsme do Chocně na olympiádu, tak ani letos v roce 2016, kdy se konal již 19. ročník této olympiády, jsme nemohli chybět.

Olympiáda v přizpůsobených sportech se tentokrát uskutečnila 2. dubna 2016 opět ve sportovní hale v Chocni.  Sportovní klání zahájil starosta města, přivítal zhruba 70 sportovců z různých krajů naší republiky a popřál jim mnoho sportovních úspěchů.

Soutěžilo sedm skupin v osmi disciplínách, skupiny byly rozděleny dle věku sportovců na skupiny Dívky I až III a Chlapci I až III a sportovci vozíčkáři mezi sebou soutěžili ve skupině Jezdci. 

Za Šuple, z.ú. se účastnilo 12 sportovců, z toho7 chlapců – kteří získali 1 zlato, 1 stříbro, 2x bronz a dále obhájili krásné čtvrté, páté a osmé místo,  a 5 dívek, které pro nás vybojovaly jednu zlatou a  jednu bronzovou medaili a báječné páté, šesté a sedmé místo.

Vše jsme si skvěle užili a již plni odhodlání se těšíme na významné jubileum olympiády v Chocni v roce 2017.

Tímto zveme i Vás k účasti a vůbec nevadí, že nejste přeborníci, vždyť nám jde hlavně o to zažít krásné dny ve společnosti kamarádů a přitom vydat i něco ze sebe. Těšíme se na Vás.

SPORTU ZDAR a CHOCNI ZVLÁŠŤ!  

-Vaše Šuple-

Tým snů na olympiádě v Chocni

Datum: 02.04. 2016