Partnerství a podpora

 

 

Život je o zážitcích, zážitky jsou to, co nás dělá člověkem, a nezáleží na tom, jak jsme na tom mentálně, fyzicky, jaké máme ve společnosti postavení. Jde vždy o naše srdce, které zážitky vstřebává a v sobě uchovává. Mějme tedy radost, prožívejme život, plňme srdce zážitky. Nehleďme na to, kolik nám je let, v podstatě jsme stále dětmi. Žijme a dávejme našim srdcím to, co potřebují k životu. Dávejme jim život!

 

 

Víte, že …

 … můžete podpořit dobrou věc?

… můžete udělat radost mnoha lidem?

… můžete mít jakýkoliv motiv nebo důvod pomoci?

… můžete prostě jenom chtít?

… můžete…

 

Finanční částkou nás můžete podporovat jednorázově či pravidelně v českých korunách na číslo účtu 2400668711/2010 vedeného u Fio banky (v případě jiné měny a mezinárodní platby: IBAN: CZ5920100000002400668711, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte „DAR“.

Oceníme i Vaši pomoc materiální, dobrovolnickou, či v podobě služby.

Pokud si nejste jisti, jaká by pro nás z Vaší strany byla nejvhodnější pomoc, kontaktujte prosím paní Šárku Zemkovou  na telefonním čísle 605 749 209, která Vám ráda poví vše potřebné.

Vaše finanční i věcné dary si také dle zákona č. 586/1992 Sb. ve znění pozdějších předpisů můžete odečíst ze základu daně z příjmu. Jako potvrzení Vám vyhotovíme v obou případech darovací smlouvu.

V případě Vašeho zájmu je možné osobní představení našich služeb, informování o konkrétním využití Vašeho daru či zasílání výročních zpráv.

 

Za poskytnutí Vaší pomoci Vám velmi děkujeme!

 - Vaše Šuple-

 

V současné době také hledáme vhodné prostory pro naše aktivity. Bližší informace Vám ráda podá paní Šárka Zemková (telefon, či e-mail naleznete v Kontaktech). Pokud tedy víte o nějakém vhodném prostoru, prosíme, ozvěte se nám. Budeme velmi rádi. Děkujeme 

- Vaše Šuple-